Blog > Komentarze do wpisu
Charlotte 1

Wiem, że nie łapie się trzech srok za ogon, ale musiałam, po prosty musiałam zacząć jeszcze jeden nowy haft. Ta przemożna potrzeba zrodziła się pod wpływem lektury „Faworyt królów Francji”. Wybrałam jedną z eleganckich dam Johna Claytona – Charlotte. Schemat miałam wydrukowany już od dawna, ponieważ jest to jeden z tych haftów, który czekał na swoją kolej. I właśnie, niespodziewanie nadszedł jego czas.

Na razie nie można jeszcze zachwycać się nieprzeciętną urodą Charlotty, ale można już podziwiać jej delikatną, elegancką i piękną kreację.

 

Image Hosting by PictureTrail.com
poniedziałek, 31 marca 2008, eda-1

Polecane wpisy

  • Pamiątka ślubna i Jedność

    Dłonie są już wyszyte, uprane, uprasowane i czekają na oprawę. Tak oto się prezentują: Od razu po skończeniu pamiątki ślubnej wróciłam do mojego głównego haftu,

  • Pamiątka ślubna I

    Niedawno prosiłam Was o radę i pomoc w wyborze wzoru pamiątki ślubnej. Byłyście praktycznie jednogłośne i wybrałyście obrazek w sepii. Mnie osobiście też on się

  • Jedność 6

    Wyszyłam już wszystkie zwierzęta w tym obrazie, a tym samym postawiłam wszystkie xxx. Teraz zostały już same ///, a te haftuje się znacznie szybciej:) Na razie

Komentarze
2008/03/31 09:54:12
Ja stwierdziłam,że jak mam więcej haftów zaczętych to szybciej je kończę,bo robiąc cały czas jeden w którymś momencie mi się nudzi a tak odkładam jeden biorę drugi i cały czas "robota wre".Ciekawi mnie ta dama więc haftuj kochana ,haftuj!
-
cinka26
2008/03/31 11:44:41
Ja zazwyczaj haftuję jeden obrazek. Boję się, że jak zacznę drugi to nie skończę poprzedniego. Choć teraz bardzo mnie kusi aby zacząć haftować tygrysa. Charlotte zapowiada się bardzo pięknie :o)
-
elzbieta-0
2008/03/31 13:32:19
ZAPOWIADA SIĘ PIĘKNY OBRAZEK.CZEKAM NA EFEKT KOŃCOWY.POZDRAWIAM SERDECZNIE.
-
edysia79
2008/03/31 23:49:20
Oj mam to samo z zaczynaniem nowych haftów :) Jak napisała renula, każdy obrazek po jakimś czasie wyszywania mi się nudzi i zaczynam coś nowego żeby potem z nową energią wrócić do poprzedniego.
Wiem którą z dam wybrałaś, wszystkie mi się podobają, ale nie wiem czy kiedyś którąś wyszyję, więc chętnie popatrzę jak powstaje Twoja :)
-
2008/04/02 08:10:50
Ja nigdy nie zaczynam nowego ,gdy nie skończę poprzedniego.Chcę zrobić jak najszybciej,żeby oprawić i wtedy jeszcze bardziej zyskuje obrazek na swej urodzie.Ostatnio siedzę nad tłem do dużego obrazu,ale już mam uplanowane co będę robić następne(dla odmiany mały obrazek).Ula.
zycie-codzienne-nitka-malowane.blog.onet.pl/
-
2008/04/02 08:36:03
Dziękuję za komentarze:)
Jak widać każdy ma inną drogę dochodzenia do celu. Ważne żeby do niego dojść:))