Blog > Komentarze do wpisu
!!!

Jutro ostatni dzień zgłaszanie się do "Podwójnej zabawy". Przed przystąpieniem do losowanie chcę jeszcze poruszyć kilka spraw związanych z wymianą na które zwróciłyście mi uwagę.

1. Wymieniamy się IGIELNIKAMI, a nie paczkami w skład, których wchodzi igielnik. Do igielnika można dodać (choć nie jest to konieczne) karnecik lub pocztówkę z kilkoma słowami i nickiem wykonawczyni, to taki miły gest, fajnie jest wiedzieć od kogo dostało się prezent, a na podstawie adresu czasami trudno skojarzyć.

2. Bardzo proszę o poważne potraktowanie swojego zobowiązania do wykonania prezentu (igielnika) dla wylosowanego partnera w zabawie! Niestety, wiem, że w niektórych wymianach zdarzały się przypadki, że nie wszyscy wywiązywali się z tego (i nie była to wina poczty). Mam nadzieję, że tym razem wszyscy będziemy mogli cieszyć sie swoimi igielnikami na początku czerwca. Jeżeli ktoś nie dostanie prezentu do połowy czerwca, proszę mnie o tym powiadomić.

3. W wymianie biorą udział osoby mieszkające poza granicami Polski. Mnie to bardzo cieszy, zrobiła nam się taka międzynarodowa zabawa:))) Jeżeli dla kogoś będzie jekimś problemem wysłanie przesyłki za granicę, to proszę do końca jutrzejszego dnia mnie o tym powiadomić  ( w razie wylosowania osoby mieszkającej za granica powtórzę losowanie)

Jeżeli nasuną sę Wam jeszcze jakieś uwagi, to proszę do mnie pisać. Wszystko jest do dogadanie i załatwienia, ważne, żeby ustalić to odpowiednio wcześnie.

Jest to pierwsza tego typu zabawa organizowana przeze mnie, więc w przypadku jakichkolwiek niedociągnięć wynikających z braku mojego doświadczenia w tej kwestii, bardzo proszę o wyrozumiałość.

 

środa, 29 kwietnia 2009, eda-1

Polecane wpisy

  • Igielnik inaczej - tubizi

    Pomysł i wzór na taki igielnik znalazłam na TYM blogu - jest to niezwykle inspirujace miejsce i jest tam wiele pomysłów wartychwykorzystania.Tak wyglada moje t

  • Truskawkowy dla Bebezet:)

    Właśnie dostałam informację, że wykonany przeze mnie igielnik dotarł szczęśliwie do adresatki czyli do Beatki:) Zanim zrobiłam ten truskawkowy z monogramem, zac

  • Dostałam igielnik!!!

    Tydzień zaczął mi się bardzo miło:) Wczoraj przed południem listonosz wręczył mi kopertę, a w niej...znalazłam igielnik (i coś słodkiego) od Gajeczki:) Dziś zro

Komentarze
oura512
2009/04/29 10:52:29
Już nie mogę się doczekać tej wymiany :):) Bardzo mnie cieszy, że ją organizujesz :):) Pozdrawiam!
-
blogagnieszki
2009/04/29 12:19:11
ja też się nie mogę doczekać, tym bardziej, że, to będzie mój pierwszy igielnik ... już mamy cały wymyślony, krok po kroku jak zrobić i z czego :) ... mam nadzieję, ze będzie się podobał :)
-
2009/04/29 18:48:52
Edytko za wymianę zabrałaś się jak profesjonalistka z wielkim doświadczeniem; bardzo wyraźnie określiłaś zasady, a to, że ktoś może okazać się niepoważny (dla mnie jest to równoznaczne z nieuczciwością), to przecież nie Twoja wina; ale, ale nie wywołujmy wilka z lasu - w Twojej zabawie napewno wszystko będzie tak, jak być powinno. Cieszę się, że mogę wziąć udział w wymianie, cieszę się, że jest nas tak dużo; smuci mnie jedynie fakt, że przez to, że tak dużo nas jest maleją moje szanse na tę prześliczną torbę:((
-
2009/04/29 21:34:44
Ja również cieszę się z zabawy i gdziekolwiek jestem zastanawiam się jaki igielnik zrobić:-)))
-
2009/04/30 07:28:00
Edytko ja już nie mogę się doczekać :)
Ale też martwi mnie duża ilość uczestniczek :( Moje szanse na torebkę spadają do zera ;)
Mam takie jedno pytanie co do kształtu i sposobu wykonania igielnika...czy to mam być biskornu, zwykła poduszeczka, czy książeczka...czy też możemy poszaleć i kombinować coś innego?
-
2009/04/30 09:29:21
Dziękuję Wam za te wszystkie miłe słowa, troszkę sie stresuję, ale też wierzę, że będzie wszystko dobrze:)
Kiniu, może to być biscornu, poduszeczka, książeczka, serdeuszko lub wszystko inne co Ci przyjdzie do głowy, a będzie można to wykorzystać jako igielnik:) Szaleństwa i kombinacje jak najbardziej wskazane:))))
-
2009/04/30 09:39:20
Eda, pomysł miałaś rewelacyjny. Też po raz pierwszy biorę udział w takiej wymiankowej zabawie, cieszę się że nie jest to coś dużego, mam cały miesiąc na wymyślanie i tych igielników mogę zrobić kilka i wybrać najlepszy wg mnie :) Świetnie jak na pierwszy raz! I co do zasad - wszystko pięknie i jasno opisałaś, nic dodać, nic ująć. Z taką organizatorką, to sama przyjemność brać udział w zabawie :) I wierzę w nas, że żadnej z dziewczyn nie zabraknie czasu czy ochoty :)
-
jeniulka
2009/04/30 09:42:43
Edzia jesteś sumienna w tym co robisz i mam nadzieję że nie będzie osoby która nie wywiąże się z zadania a jeżeli taka się znajdzie to chcę by nick tej osoby pojawił się że nie wywiązała się z zobowiązania. Bowiem że są takie osoby
-
sabinka.t1
2009/04/30 20:31:30
Wyrózniłam Twój blog , serdecznie pozdrawiam.
Szczegóły u mnie (o:
-
2009/05/01 17:37:26
Edytko wielkie dzięki, za zorganizowanie zabawy, jesteś niesamowita :))