Blog > Komentarze do wpisu
Crockery and Violets 1

Zaczęłam nowy hafcik, pewnie wiecie co to będzie:) Porcelanki - fiołkowa i truskawkowa, zachwyciły mnie, jak tylko zobaczyłam je w katalogu DMC ( nie tylko mnie, wszak na wielu blogach prezentowane są mocno już zaawansowane postępy w pracy nad tymi właśnie haftami:) A ja dopiero zaczynam i ten początek wygląda tak:

Image Hosting by PictureTrail.com

Porcelankę wyszywa się bardzo przyjemnie. No i oczywiście po fiołkowej powstanie do kompletu truskawkowa:)

Zapisałam się też na dwie wymianki:

u Agnieszki:

Wymianka u Agnieszki

i u Zahaftowanej:

Złota-Polska-Jesień - wymianka

Paczuszka na wyminę woreczkową u Madlinki już praktycznie gotowa i jutro ruszy w świat.

Oprawione hafty odbieram w piątek po południu, sama jestem baaardzo ciekawa jak będą finalnie wygladały. Ramy które wybrałam, strasznie mi się podobają, ale jednak efekt końcowy jest pewną niewiadomą. Oczywiście pochwalę się, prawdopodobnie w poniedziałek, wtedy będę już wiedziała czy pamiątka ślubna spodobała się nowożeńcom (mam nadzieję, że tak, bo rama do niej była bardzo droga i szkoda by było gdyby obrazek wyladował w szufladzie;)

 

czwartek, 24 września 2009, eda-1

Polecane wpisy

  • Serdecznie zapraszam

    Od dziś zapraszam do mojego nowego zakątka: Szafirowy zakątek

  • Walentynkowy prezent

    We wtorek spotkała mnie wspaniała niespodzianka! Troszkę niespodziewana, gdyż zaczęłabym jej wyglądać dopiero za jakieś dwa tygodnie. A tu już mam prezent w ram

  • Tralala - pierwsza matrioszka

    Tak jak się spodziewałam, wiele z Was od razu odgadło, że będzie to jeden z projektów Tralala:) Bardzo mnie też cieszy, że ostatni wpis spotkał się z takim zain

Komentarze
2009/09/24 12:49:33
Pięknie sie zapowiada:) Gorąco ci kibicuje i czekam na kolejne odsłony:) Zamierzasz wyszyć obydwie? Ja chyba poprzestanę na truskawkowej - wiem że jest jeszcze taka fajna seria miseczek też z DMC i chyba się na nie skuszę:)

Widze ze zapisałas się na wymianki:) Ja chyba też się zapisze chociaż mam obawy czy podołam...

A obrazki napewno slicznie będa wyglądały oprawione, pamiątka slubna z pewnością nie trafi do szuflady - jak można by coś takiego ukryć??
-
aneladgam
2009/09/24 13:19:32
Pochwal się koniecznie! Mi jest troszkę smutno, bo państwo młodzi ani słowem nie dali znac czy prezent się spodobał, ale mam nadzieję, że Twoi docenią!
-
pustelniczka
2009/09/24 15:00:31
Porcelanki bardzo kobiece...
-
lilkakg
2009/09/24 18:49:11
Porcelanka! Lubię ją :-) Ale poczekaj na dzbanek po prawej, daje trochę w kość.
-
2009/09/24 23:22:18
Porcelance bardzo wiernie będę kibicować.
Po pierwsz dlatego że sama miałam na nie chęc ale co za dużo prac na raz to nie zdrowo, więc na razie czekają, a po drugie zaczęłaś od liliowej...bardziej mi bliskiej ;)