Blog > Komentarze do wpisu
Święta, święta i po świętach

Ale u mnie na blogu święta jeszcze jakiś czas będą motywem przewodnim:)

Dziś pokażę jeszcze karteczki bożonarodzeniowe, które dostałam od blogowych koleżanek, a których nie zdążyłam zaprezentować przed świętami.

Karteczka od Moteczka:) Niesamowitej urody obrazek malowany na jedwabiu - CUDO:

Image Hosting by PictureTrail.com

Karteczka od Kini, którą znalazłam w skrzynce wychodząc na kolację wigilijną do mamy:) Na karteczce znajduje się piękna frywolitkowa choineczka! Już pisałam Kini, że to wprost nie do wiary, aby ktoś kto dopiero zaczyna frywolitkować od razu tworzył takie piękności! Może jednak nie powinno mnie to dziwić, bo spod Kingi ręki wychodzą same perełki:

Image Hosting by PictureTrail.com

A tu wszystkie tegoroczne karteczki razem:

Image Hosting by PictureTrail.com

Chcę jeszcze serdecznie podziękować wszystkim osobom, które złożyły mi życzenia świąteczne drogą e-mailową oraz w formie komentarzy na blogu. DZIĘKUJĘ!!!!

Będąc w temacie karteczkowym pokażę też karteczki, które zrobiłam wspólnie z Kajtusiem dla pań w przedszkolu. Początkowo w planach mieliśmy dwie karteczki, dla pań grupy mojego synka, ale tak nam dobrze szło, że wykonaliśmy 6 sztuk, dzięki czemu obdarowane zostało prawie całe przedszkolne grono pedagogiczne:)

Image Hosting by PictureTrail.com

Przy robieniu tych karteczek w dużej mierze korzystałam z elementów, które dostałam w wymiankowej paczuszce od Ewy. Dzięki temu nie musiałam czekać całego roku, by się tymi ślicznościami pobawić:)

No i jeszcze pokażę przygotowane przeze mnie prezenty pod choinkę. Nie byłam oryginalna w tym roku, uraczyłam rodzinkę kompletami podkładek;)

Image Hosting by PictureTrail.com

Image Hosting by PictureTrail.com

Image Hosting by PictureTrail.com

poniedziałek, 28 grudnia 2009, eda-1

Polecane wpisy

 • Serdecznie zapraszam

  Od dziś zapraszam do mojego nowego zakątka: Szafirowy zakątek

 • Walentynkowy prezent

  We wtorek spotkała mnie wspaniała niespodzianka! Troszkę niespodziewana, gdyż zaczęłabym jej wyglądać dopiero za jakieś dwa tygodnie. A tu już mam prezent w ram

 • Tralala - pierwsza matrioszka

  Tak jak się spodziewałam, wiele z Was od razu odgadło, że będzie to jeden z projektów Tralala:) Bardzo mnie też cieszy, że ostatni wpis spotkał się z takim zain

 • jeszcze światecznie

  Na prośbę mojej Mamy, której spodobały się moje podkładki pod talerze prezentowane wcześniej w dzień Wigilii powstały jeszcze podkładki pod sztućce dla niej. Ko

 • szycie 17

  Swieta, swieta i po swietach. Koniec laby- trzeba wracac do normalnego trybu. Dla mnie to chyba nawet lepiej bo w koncu moglam wyjsc z kuchni i miec czas dla mo

Komentarze
anqu
2009/12/28 12:56:03
Pozdrawiam poświątecznie
-
2009/12/28 14:57:25
Panie z przedszkola dostały śliczne karteczki, a podkładki są rewelacyjne.
-
2009/12/29 09:14:31
Same śliczności te otrzymane, te zrobione i podarowane:)
-
2009/12/29 18:43:21
Podkładki są śliczne, napewno obdarowani są bardzo zadowoleni.
Edytko gratuluję wygrania Candy w"Szmatce Łatce" - już nie mogę się doczekać, kiedy pokażesz jak ten śliczny prezent wykorzystałaś. Pozdrawiam serdecznie.
P.S. Cieszę się, że karteczka Ci się podoba:))