Kategorie: Wszystkie | Decoupage | Haft xxx | Hafty Dianki | Inne | Mazurskie wędrówki | PODWÓJNA ZABAWA | Scrapki | Szycie | Wzory
RSS
piątek, 03 lipca 2009
Igielnik inaczej - tubizi

Pomysł i wzór na taki igielnik znalazłam na TYM blogu - jest to niezwykle inspirujace miejsce i jest tam wiele pomysłów wartych wykorzystania. Tak wyglada moje tubizi:

Image Hosting by PictureTrail.com

Image Hosting by PictureTrail.com

Image Hosting by PictureTrail.com

Image Hosting by PictureTrail.com

 Igielniczek trafił już w dobre ręce:)))

Przy okazji zapraszam do GALERII  wymiankowych igielników. Nie ma tam jeszcze wszystkich zdjęć, które posiadam, wkrótce dodam pozostałe.

 

środa, 10 czerwca 2009
Truskawkowy dla Bebezet:)

Właśnie dostałam informację, że wykonany przeze mnie igielnik dotarł szczęśliwie do adresatki czyli do Beatki:)

Zanim zrobiłam ten truskawkowy z monogramem, zaczęłam dwa inne, ale jakoś żaden mi do Beatki nie pasował. Chciałam żeby był wiosenny, delikatny, a jednocześnie wesoły, wszak tyle nowych pozytywnych rzeczy dzieje się teraz w życiu Bebezet.

Beatce się spodobał, więc chyba ostatecznie wybrałam właściwy wzór:)

A oto truskawkowy igielnik z przodu:

Image Hosting by PictureTrail.com

Z tyłu:

Image Hosting by PictureTrail.com

Wraz z etui:

Image Hosting by PictureTrail.com

Image Hosting by PictureTrail.com

 

wtorek, 09 czerwca 2009
Dostałam igielnik!!!

Tydzień zaczął mi się bardzo miło:) Wczoraj przed południem listonosz wręczył mi kopertę, a w niej...znalazłam igielnik (i coś słodkiego) od Gajeczki:)

Dziś zrobiłam swojemu prezencikowi sesję zdjęciową na balkonie (i nie tylko)

Image Hosting by PictureTrail.com

 

Image Hosting by PictureTrail.com

Image Hosting by PictureTrail.com

Image Hosting by PictureTrail.com

Igielnik - biscornu ma rozmiar XXL, co dla osoby szyjącej (zwłaszcza patchworki)  jest bardzo ważne, aby móc pomieścić wszystkie szpileczki (na zdjęciach widać tylko skromną część moich zasobów).

Gajeczko, strasznie dziękuję Ci za ten wspaniały prezent! Igielnik bardzo mi się podoba, tym bardziej, że nie mam żadnego igielnika - biscornu.

Teraz jeszcze czekam z niecierpliwością na informację, że wykonany przeze mnie igielnik dotarł szczęśliwie do właścicielki.

Przy tej okazji zrobię małe podsumowanie igielnikowej zabawy.  Wszak dziś 10 czerwca, czyli umowny czas do którego igielniki miały trafić do nowych właścicielek (i właściciela). Cieszę się, że już wiele z Was otrzymało Swój prezent i może się nim cieszyć! Wiem też, że do kilku osób igielniczki zostały wysłane i lada dzień można wyglądać listonosza:)

Na Waszych blogach systematycznie śledzę wszystkie notki o otrzymywaniu przez Was igielników. Muszę przyznać, że znów niejednokrotnie zostałam niesamowicie zaskoczona, tym co potrafiłyście wyczarować robiąc tak prostą (zdawałoby się ) rzecz jaką jest igielnik. Kilka pomysłów mam chęć "zmałpować":)

Myślę, że przedłużymy czas oczekiwania na igielniki do końca przyszłego tygodnia (19. 06). Do tego czasu praktycznie można byłoby zrobić igielnik i wysłać go, jakby ktoś zapomniał. Po tym czasie bardzo proszę o informacje kto nie otrzymał swojego prezentu. Postaram się wyjaśnić sprawę, gdyż jako organizatorka zabawy, czuję się odpowiedzialna za jej finał.

Planowałam też zrobić galerię igielników, ale do tej pory dostałam tylko kilkanaście zdjęć prac (na 46 osób biorących udział w zabawie), więc w takiej postaci chyba nie ma to sensu.

Na koniec pozostaje mi tylko życzyć sobie i Wam, aby wszystkie osoby dostały wymiankowy igielnik i mogły się nim cieszyć równie mocno jak ja!!!

 

poniedziałek, 04 maja 2009
Zwyciężczyni:)

Mam nadzieję, że się nie obraziłyście za ten mały żarcik:)))

Już nie przedłużam, tylko od razu przechodzę do rzeczy.

THE WINNER IS...

Image Hosting by PictureTrail.com

Docie72 gratuluję!!!!! Paczuszka jutro poleci do zwyciężczyni:)

Wszystkim osobom biorącym udział w zabawie serdecznie dziękuję!

Kinia pytała, czy igielniki można wysłać przed końcem maja, jeśli będą już gotowe. Myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby tą niespodziankę zrobić partnerce (partnerowi) wcześniej. Przyjmijmy, że początek czerwca, to już ostateczny czas na wysłanie igielników.

Uwaga, uwaga!!! Losowanie nr 2!

Zgodnie z zapowiedzią dziś nastąpiło drugie losowanie:) Sama byłam bardzo ciekawa do kogo los sie uśmiechnie i kto otrzyma moje skromne dzieło:) Ja już wiem:)))

A tak to się odbyło:

wszystko gotowe do losowania:)

Image Hosting by PictureTrail.com

Kajtuś świadom powagi sytuacji (stąd ta mina) porządnie zamieszał...

Image Hosting by PictureTrail.com

i... już jest szczęśliwy los!

Image Hosting by PictureTrail.com

Ogłoszenie Zwycięzcy o godz. 20.00!

 

piątek, 01 maja 2009
Losowanie nr 1

Właśnie skończyłam rozsyłać adresy partnerek i partnera do "Podwójnej zabawy".

Losowanie przebiegło bardzo sprawnie, dzięki pomocy mojej córci, która sama przygotowała karteczki z nickami i pod moim nadzorem, przeprowadziła losowanie par. Ja wszystko skrzętnie zapisywałam, wysyłałam, a teraz, mam nadzieję, macie dane swoich partnerów w skrzynkach e-mailowych. Jeżeli ktoś nie dostał, to przoszę krzyczeć:)

Życzę miłej pracy nad igielnikami:)

A w poniedziałek zapraszam na losowanie nr 2:)

środa, 29 kwietnia 2009
!!!

Jutro ostatni dzień zgłaszanie się do "Podwójnej zabawy". Przed przystąpieniem do losowanie chcę jeszcze poruszyć kilka spraw związanych z wymianą na które zwróciłyście mi uwagę.

1. Wymieniamy się IGIELNIKAMI, a nie paczkami w skład, których wchodzi igielnik. Do igielnika można dodać (choć nie jest to konieczne) karnecik lub pocztówkę z kilkoma słowami i nickiem wykonawczyni, to taki miły gest, fajnie jest wiedzieć od kogo dostało się prezent, a na podstawie adresu czasami trudno skojarzyć.

2. Bardzo proszę o poważne potraktowanie swojego zobowiązania do wykonania prezentu (igielnika) dla wylosowanego partnera w zabawie! Niestety, wiem, że w niektórych wymianach zdarzały się przypadki, że nie wszyscy wywiązywali się z tego (i nie była to wina poczty). Mam nadzieję, że tym razem wszyscy będziemy mogli cieszyć sie swoimi igielnikami na początku czerwca. Jeżeli ktoś nie dostanie prezentu do połowy czerwca, proszę mnie o tym powiadomić.

3. W wymianie biorą udział osoby mieszkające poza granicami Polski. Mnie to bardzo cieszy, zrobiła nam się taka międzynarodowa zabawa:))) Jeżeli dla kogoś będzie jekimś problemem wysłanie przesyłki za granicę, to proszę do końca jutrzejszego dnia mnie o tym powiadomić  ( w razie wylosowania osoby mieszkającej za granica powtórzę losowanie)

Jeżeli nasuną sę Wam jeszcze jakieś uwagi, to proszę do mnie pisać. Wszystko jest do dogadanie i załatwienia, ważne, żeby ustalić to odpowiednio wcześnie.

Jest to pierwsza tego typu zabawa organizowana przeze mnie, więc w przypadku jakichkolwiek niedociągnięć wynikających z braku mojego doświadczenia w tej kwestii, bardzo proszę o wyrozumiałość.

 

poniedziałek, 27 kwietnia 2009
Ważne!

Na początku muszę wyrazić swoją ogromną radość, że tak licznie zgłaszacie się do zabawy:))) To super, bo wiadomo, im więcej osób tym fajniejsza zabawa!

W ramach podziękowania dla wszystkich Pań i Pana - szafirek z mojego balkonu (wszak ja na Szafirowej mieszkam:)

Image Hosting by PictureTrail.com

A teraz prośba do:

Ulli z "Moje haftowanie"

Rossaewci z "Blog Eweliny"

Ka-milli z "Tajemnice naszej szafy"

Jeniulki z "Jeniulkowo"

o przysłanie swoich domowych adresów na:

eda-1@o2.pl

 

piątek, 24 kwietnia 2009
Uczestnicy zabawy:)

Jest mi bardzo miło, że zabawa przypadła Wam do gustu:) Już wiele osób zgłosiło chęć do zabawy, mam nadzieję, że jeszcze kolejne dołączą:) Widzę też, że macie podobne zdanie do mojego, że igielników nigdy za wiele, a takie zrobione specjalnie dla nas, przez inną osobę są szczególnie cenne:)

Tutaj umieszczę listę osób biorących udział w zabawie (będę ją uzupełniać, jeśli zajdzie taka potrzeba:)

1. Kinia

2. Bebezet

3. Lorena

4. Sabinka

5. Elishafciarka

6. Renula

7. Moteczek

8.Gajeczka

9. Makneta

10. Ewcia

11. Fiolqak

12. Anek73

13.Słonecznik

14. Magdakoryzma

15. Małgorzata-p17

16. To-co-lubię

17. Gazynia

18. Agnieszka

19. Alexls

20. Ula

21. Grazka

22. Aneladgam

23. Iskra

24. Xgalaktyka

25. Oura512

26. Blasiuk

27. Ulla

28. Magda

29. Rossaewcia

30. Lucyna

31. Ka-milla

32. Jeniulka

33. Giepe

34. Sigga

35. Ewcia116

36. Przemek

37. Dota72

38. Wredula

39. Mart_made

40. Zahaftowana

41. Tylko słowa

42. diwina69

43. Mamuśka 73

44. Elziutka

45. Jaśmin62

46. Ja- Eda

czwartek, 23 kwietnia 2009
Uwaga, uwaga!!! Podwójna zabawa!

Niedawno pierwszy raz brałam udział w wymianie (wymiana wiosennych zakładek zorganizowana przez Maknetę). Bardzo mi się ta zabawa spodobała, do tej pory nie mogę się nazachwycać zakładkami, które dostałam:) Chętnie więc powtórzę to doświadczenie. Wprawdzie zapisałam się na kolejną wymiankę u Maknety, tym razem scrapkową, ale myślę, że to nie przeszkadza w zorganizowaniu jeszcze jednej wymiany u siebie na blogu i to właśnie czynię:)

Tematem wymiany jest:

IGIELNIK

Forma i technika dowolna, może to być poduszeczka, książeczka, biscornu lub wszystko inne co Wam przyjdzie do głowy:)

A oto zasady wymiany:

1. Osoby, które chcą wziąć udział w zabawie proszę o pozostawienie komentarza pod tą notką i przysłanie mi swojego adresu domowego na mój adres e-mailowy:

eda-1@o2.pl

 

3. Do zabawy można zgłaszać się do końca kwietnia czyli do czwartku 30.04, godz. 24.00

4. Losowanie przeprowadzę w piątek 1.05. Każdej osobie prześlę e-mailem dane zabawowej partnerki dla której ma wykonać igielnik.

5. Czas wykonywania igielników to miesiąc (cały maj). Na początku czerwca wysyłamy igielnik (najlepiej priorytetem) do swojej partnerki.

6. Każda osoba, która otrzyma igielnik chwali się tym na swoim blogu. Wykonane przez siebie prace pokazujemy dopiero wtedy, kiedy mamy pewność, że igielnik dotarł do adresatki (żeby była niespodzianka)

 A oto łyk inspiracji (zdjęcia znalezione w sieci):

Image Hosting by PictureTrail.com

Image Hosting by PictureTrail.com

Image Hosting by PictureTrail.com

Image Hosting by PictureTrail.com

Image Hosting by PictureTrail.com

Image Hosting by PictureTrail.com

Image Hosting by PictureTrail.com

Image Hosting by PictureTrail.com

A teraz druga część zabawy (wszak nazwałam ją „Podwójną zabawą”)

Spośród wszystkich osób, które zgłoszą się do zabawy wylosuję jedną, która otrzyma ode mnie własnoręcznie wykonany upominek. A jest nim ta oto torba -uszyta z dość grubej tkaniny w prążki, trochę przypominającej sztruks, tylko bardziej gładkiej w dotyku. Z przodu aplikacja – kwiatuszek. Z boków kieszoneczki. Wewnątrz bawełniana podszewka również z kieszonką. Torba zapinana jest na klapkę z magnesem. Do kompletu etui na telefon komórkowy. Wszystko jeszcze cieplutkie, wczoraj wieczorem wyszło spod igły:) Dorzucam też broszurkę z kwiatowymi wzorami DMC.

Image Hosting by PictureTrail.com

Image Hosting by PictureTrail.com

Image Hosting by PictureTrail.com

Image Hosting by PictureTrail.com

Image Hosting by PictureTrail.com

Image Hosting by PictureTrail.com

Losowanie przeprowadzę w poniedziałek 4.05.

 Zapraszam do zabawy!!!