czwartek, 25 czerwca 2009
ATC z wymiany

Wczoraj otrzymałam śliczne karteczki ATC z wymiany zorganizowanej przez Maknetę:) Tematy "atecetek" były następujące: "Czar orientu" i "Podróż marzeń". Serdecznie dziękuję Brises, AgnieszceMD i Moteczkowi, których karteczki otrzymałam oraz Maknecie za bardzo fajną zabawę i ciekawe doświadczenie:)

Image Hosting by PictureTrail.com

Ja zainspirowałam się drugim tematem i wykonałam takie oto ATC:

Image Hosting by PictureTrail.com

Będąc przy temacie wymianek pochwalę się jeszcze, że biorę udział w kolejnej takiej zabawie:) Tym razem tematem są saszetki zapachowe a organizatorką jest Alexls:)

 

poniedziałek, 27 kwietnia 2009
Scrapek nr 3 i 4

Zrobiłam kolejne dwa scrapki ze zdjęciami moich dzieci. Pierwszy jeszcze z cyklu: "coś z niczego";) Drugi z pierwszych zakupionych do scrapowania "przydasiów":) Materiału w postaci zdjęć mam mnóstwo (szczególnie zdjęć dzieci). Uwielbiam zatrzymywać różne chwile, tym bardziej, ze dzieci tak szybko rosną i zmieniają się. Przez ostatnie dwa lata już nawet nie robiłam odbitek, zdjęcia są tylko na dysku. Ilość fotek w różnych albumach, pudełkach, kopertach jest tak duża, że już nie ma gdzie upychać następnych. I dlatego tak spodobało mi sie scrapowanie - mogę fajnie oprawić te zgromadzone fotki, dodać coś, co jeszcze bardziej podkreśli nastrój, odda tamtą chwilę. A przy tym chodzi o to, żeby podobało sie mnie i mojej rodzince, a nie żeby stworzyć dzieło. No i żeby fajnie się bawić, a to naprawdę świetna zabawa:))))

Image Hosting by PictureTrail.com

Image Hosting by PictureTrail.com
sobota, 18 kwietnia 2009
Scrapek nr 2

Zrobiłam następny scrapek, tym razem z synkiem w roli głównej:)

Image Hosting by PictureTrail.com

obok zdjęcia umieściłam fragment wiersza L. J. Kerna pt. "Rower z Rowerowa"

Image Hosting by PictureTrail.com

Dalej posiłkuję się tylko tym co znalazłam w domu (wykorzystałam też motylka od Katarzynki:). Planuję kupić trochę różnych scrapowych zabawek, ale jako osoba zielona w temacie, nie wiem na co w pierwszej kolejności sie zdecydować:( Oferta sklepów jest tak różnorodna, że chciałoby sie to wszystko mieć od razu, a że jest to raczej niemożliwe, to zachowuję się tak jak ten osiołek, co mu w jednym żłobie dano owies, a w drugim siano:)

Ustawiłam się też w kolejce po cukiereczki u Yadis:)

Image Hosting by PictureTrail.com
środa, 15 kwietnia 2009
Mój pierwszy scrapek i przesyłka od Katarzynki:)

Wczoraj popełniłam mojego pierwszego scrapka:) Cóż mogę powiedzieć...? "Pierwsze koty za płoty". "Początki zawsze są trudne". Ale mimo wszystko cieszę się, że zrobiłam ten pierwszy kroczek:) Od dawna zachwycam się tą technika, podziwiam prace na blogach scrapujacych osób. Ja nie mam jeszcze(!) żadnych scrapowych zabawek i akcesoriów, wykorzystałam to co miałam w domu pod ręka (wybór był bardzo ograniczony). I powstało takie coś:

Image Hosting by PictureTrail.com

na zdjęciu moja córcia w wieku 2 lat:)

A dzisiejszy dzień zaczął mi się bardzo miło:) Z samego rana zapukał listonosz i przyniósł przesyłkę od Katarzynki:) Była tam nagroda, którą zdobyłam, biorąc udział w zabawie zorganizowanej na blogu Robotki-Katarzynki:) Po otworzeniu koperty moim oczom ukazały sie takie oto śliczności:

Image Hosting by PictureTrail.com

Katarzynko, serdecznie Ci dziękuję! Sprawiłaś mi ogromna radość!

Już mam pomysły na wykorzystanie tych pieknych rzeczy od Kasi:)))